(ZREALIZOWANE) Zaproszenie do udziału w projekcie „Zdobądź wiedzę”

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Słabowidzących VEGA zaprasza do  udziału w projekcie  „Zdobądź wiedzę” realizowanym w okresie od 5 lipca 2014r do 31 października 2014r.

Jest to projekt adresowany do osób niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niewidomych i słabowidzących z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. W projekcie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 15 a 65 rokiem życia z terenu województwa świętokrzyskiego . W ramach projektu będzie działał Klub Informacji i Integracji Społecznej oraz zorganizowane zostaną dwa pikniki  informacyjno – integracyjne dla uczestników projektu, ich bliskich, opiekunów i przewodników.

W ramach projektu:

1. Klub Informacji i Integracji Społecznej czynny:

• W czwartki w godzinach:   14:00 – 19:00
  • W piątki w godzinach :       15:00 – 20:00

2. Piknik informacyjno- Integracyjny

W sobotę 12.07.2014 w godzinach 12:30- 18:30

Serdecznie zapraszany do udziału w projekcie osoby niepełnosprawne,  ich bliskich, opiekunów i przewodników.

Bliższe informacje pod numerem telefonu:

785-058-551

oraz w biurze fundacji przy ul. Witosa 18 w Kielcach.

Herb województwa świętokrzyskiegoProjekt dofinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji samorządu województwa świętokrzyskiego.